Пряма трансляція на
Останні випуски

100-й день голодування: під посольством Росії в Києві провели акцію на підтримку Сенцова

- Читать новость на русском
Акція під посольством РФ на підтримку політв'язня Олега Сенцова, який голодує вже 100 днів
Акція під посольством РФ на підтримку політв'язня Олега Сенцова, який голодує вже 100 днів / Укрінформ

21 серпня під посольством Росії у Києві відбулась акція на підтримку політв'язня Олега Сенцова, який голодує в російській в'язниці вже 100 днів.

Міжнародний ПЕН-центр 14 серпня почав марафон написання листів на підтримку Сенцова. Центри ПЕН з усього світу заявляли про намір 21 серпня об 11:00 (на 100-й день голодування Сенцова) принести ці листи в консульства та посольства РФ у своїх країнах.

Як зазначили організатори, свої листи підтримки Сенцову в рамках акції, зокрема, написали кінорежисери Кен Лоуч, Майк Лі, Том Стоппард, актор, письменник і телеведучий Стівен Фрай, письменники Світлана Алексієвич, Ієн Ренкін, Маргарет Етвуд та Ніл Гейман.

До акції під посольством РФ долучилось близько 50 осіб, які прийшли з закликом відпустити Сенцова з в'язниці та врятувати йому життя.

На акції також присутня і сестра режисера Наталія Каплан. Вона вкотре заявила, що немає сенсу просити Сенцова про припинення голодування або про те, щоб він написав прохання про помилування Путіну, оскільки режисер цього не зробить в жодному випадку. За даними адвоката Сенцовау нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем.

Фото: Укрінформ

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі