Пряма трансляція на
Останні випуски

10-річний хлопчик втонув у львівськой водоймі, намагаючись врятувати з-під криги свого товариша

Прогулянка тонкою кригою закінчилася трагедією для двох школярів: один хлопчик втонув, ще одного дивом вдалося врятувати завдяки друзям, які вчасно покликали на допомогу.

Роман, один зі свідків трагедії, мешкає біля водойми. Того дня до нього прибігло двоє наляканих підлітків: просили, аби він допоміг витягнути двох друзів, які провалилися під кригу.

Чоловік швидко зорієнтувався і взяв з собою мотузку та драбину. Каже, у воді борсався тільки один хлопчик в метрах 10 від берега.

Я йому спочатку шнурок кидав. Він за шнурок вже не міг зачепитись. Я ліз по драбині, злапав його за руку, провалився... Потім витягнув його на берег і якраз тоді одразу приїхали рятувальники і швидка,
– розповів він.

Іншого хлопчика зі ставка дістали вже водолази. 25 січня Іванові тільки-но виповнилося 11 років. Як розповіли поліцейським очевидці трагедії, спершу під кригу провалився один хлопчик. Другий намагався його врятувати, але загинув сам.

Читайте також: Автомат – це вже інсценування, – батьки застреленого харківського курсанта припускають вбивство через наркотики

Без свідомості, в комі і з сильним переохолодження врятовану дитину медики госпіталізували до Чорнобильської лікарні. В крижаній воді хлопчик був щонайменше 15 хвилин. І його порятунок медики без перебільшення називають чудом.

Це дуже довго. Останнім він пам'ятає те, що йому хтось кинув мотузку, а далі він втратив свідомість. Йому пощастило, що медичну допомогу вдалось надати вчасно, якщо ми говоримо про чудо... Завдяки цьому ми змогли стабілізувати загальний стан хлопчика, тож ми можемо так сказати – що це чудо,
– розповів лікар-педіатр Західноукраїнського дитячого медичного центру Олег Скавиш.

У понеділок Максима перевели з реанімації до стаціонару. Крім медикаментозного лікування з школярем будуть працювати психологи. Мама Максима Надія каже, в неділю був фактично другий день народження сина. Дуже хоче знайти чоловіка, який витяг зі смертельної пастки її дитину.

Максим і Іван товаришували ще з дитячого садочка. Вчились в одній школі. Мама врятованого хлопчика каже, це для неї був урок на все життя. І просить інших батьків ретельніше стежити за тим, де перебувають їхні діти.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі