Про це пише начальник ГУ НП у Донецькій області В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, смерть дівчинки була страшною.

Читайте також: Підліток зґвалтував 5-річного хлопчика у Житомирі

"Негідник-вбивця Аліни мені розповів, що дівчинка опиралася та погрожувала йому мамою", – підкреслив він.

Крім того, головний правоохоронець Донеччини пригадав, як в американському Нью-Джерсі "піднявся весь штат, коли покидьок вбив семилітню Меган, а потім знущався на нею".

"Тоді всі громадяни об'єдналися з вимогою до держави захистити дітей. Було ухвалено закон, який посилював покарання за злочини проти малолітніх. Назвали його "закон Меган", на честь вбитої та зґвалтованої дівчинки. Чим життя американських дітей дорожче за наших?" – зауважив начальник поліції Донеччини.

Відтак, поліцейський обурився, що дуже мало людей допомагали правоохоронця у пошуках злочинця.

Ми вісім діб шукали нашу шестирічну Аліну, крім активної допомоги міського голови Сергія Володимировича Коваленка, 5-10 шахтарів, які долучилися до нас за наказом директора шахти, та деяких груп волонтерів, з місцевих нам майже ніхто не допомагав у пошуках, лише перешукувалися, що ми шукаємо доньку високопосадовця. Тільки на восьму добу, коли ми знайшли труп дитини стали збиратися люди. У мене питання, де ви були раніше? Чи це не стосувалося вас, тому байдуже? Чому ви всі спостерігали, що дитина живе в наджахливих умовах та збирає металеві банки, аби купити собі їжу?
– зазначив Аброськін.

Правоохоронець додав, що у нього також є доньки.

"Поки ми не посилимо закон щодо цих покидьків, ситуація не зміниться. Сьогодні поглумилися над шестирічною Аліною Васютіною, але хто завтра наступний, чия донька?" – резюмував він.

Нагадаємо, напередодні у місті Гірник, що на Донеччині, поліцейські знайшли тіло 6-річної Аліни Васютіної, яку шукали вісім днів. У вбивстві підозрюють 33-річного чоловіка.