Пряма трансляція на
Останні випуски

Аферисти. Тьєррі Тіллі – злочинець, який за свою геніальність увійшов до Книги Рекордів Гіннеса

У свіжому випуску програми "Аферисти" – 2012 рік. Франція. Бордо. У судовій залі зібралася велика й поважна родина де Ведрін. Це нащадки древнього аристократичного роду. Вони й досі не можуть повірити в те, що з ними сталося. За 10 років ці освічені, адекватні та розважливі люди цілком добровільно віддали аферистам понад 4 мільйони євро.

Увесь цей час знатна родина просто обожнювала своїх шахраїв, вважала їх своїми захисниками і благодійниками. Аферистами, які ціле десятиліття доїли поважних аристократів, виявилися Тьєррі Тіллі та Жак Гонсалес. Тепер ці двоє сидять на лаві підсудних. Вони зуміли провернути найзагадковішу аферу століття. Злочин, який увійшов у Книгу Рекордів Гіннеса.

Ця історія почалася у 1997 році в Парижі. 50-річна директор школи з підготовки секретарів Гілен де Ведрін найняла на посаду тренера-психолога одного молодого чоловіка – Тьєррі Тіллі. Чоловік в окулярах з обличчям Біла Гейтса здавався дуже інтелігентним. І вже незабаром новенький став найоплачуванішим працівником школи та фаворитом директора. Інші співробітники були відверто здивовані. Адже їхній шеф ніколи раніше не дозволяла собі товаришувати з підлеглими. Новачок якось занадто швидко зумів увійти в довіру до мадам Ведрін.

Тим часом, Гілен не лише прислухалася до порад нового підлеглого, а й стала часто запрошувати його додому. Вже незабаром Тьєрі Тіллі став своїм у родині де Ведрін. А вона була чималою. У Гілен було двоє братів. Перший – Філіп – був дуже відомим у світських колах і мав купу зіркових друзів, серед яких – П'єр Рішар. Другий – Шарль-Анрі – був успішним гінекологом та займався політикою.

Про секрет успіху Тьєррі Тіллі у його афері – дивіться у програмі.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі