Український акустичний тур IAMX перенесено на осінь: нові дати

IAMX / Facebook

"У розпал хаосу та невизначеності" Кріс Корнер презентує новий альбом. Також музикант обіцяє не дати засумувати прихильникам під час вимушеної перерви.

Британський музикант Кріс Корнер, відомий під псевдонімом IAMX, переніс запланований європейський акустичний тур через пандемію коронавірусу. Таким чином, усі концерти Корнера в Україні (Харків – 1 травня, Київ – 2 травня, Одеса – 3 травня, Львів – 5 травня) також переносяться на нові дати. Усі придбані раніше квитки залишаються дійсними.

Нові дати акустичного туру IAMX в Україні: 

Радий повідомити, що наш менеджмент і промоутери зробили абсолютну магію, аби змінити усі дати. Це означає, що коли весь цей хаос скінчиться, я отримаю шанс побачити ваші гарні обличчя і знову почути ваші крики. Для мене це ліки – і я буду сумувати за цим упродовж наступних декількох місяців.
– Кріс Корнер.

Музикант також нагадав, що 13 березня, "у розпал хаосу та невизначеності", презентує новий акустичний альбом. "Сподіваюсь, це буде вашим приводом для святкування. Можливо, у вас є більше часу, ніж коли-небудь, щоб слухати і губитися в ньому", – написав Кріс. Послухати його ви можете просто зараз. 

Слухати IAMX – Echo Echo: 

Крім того, у найближчі дні Корнер пообіцяв поширити в інтернеті деякі "спеціальні активності", щоб прихильники не сумували через відкладену зустріч із концертами IAMX.

 
Залиште відгук