З’явились останні фото Марини Поплавської за день до загибелі в ДТП

- Читать новость на русском
Марина Поплавська загинула в ДТП: останні фото зірки "Дизель Шоу" / Фото з вільних мереж

У мережі опубліковані останні фото зірки ''Дизель Шоу'' Марини Поплавської, яка 20 жовтня загинула в ДТП на Київщині. Фото були зроблені за день до трагедії, 19 жовтня.

Відповідні знімки опублікував "Обозреватель".

24 канал повідомляв, що 20 жовтня вранці на Київщині автобус із акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. Внаслідок ДТП загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська.

Згодом стало відомо, що в аварії також постраждали актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко та Єгор Крутоголов. Вони були доставлені до лікарні.

Читайте також: Поплавська не мала шансів вижити: з’явилось нове відео з місця ДТП (18+)

У п'ятницю, 19 жовтня, у Львові відбувся останній концерт "Дизель Шоу" за участю Марини Поплавської. Концерт стартував о 20:00 у приміщенні цирку. Шоу зняли на фото і на цих знімках Поплавська має, як завжди, позитивний, усміхнений вигляд. Вона танцювала та виконувала ролі у сценках з іншими колегами з "Дизель Шоу", ніщо не віщувало біди.


Марина Поплавська на останньому фото крайня ліворуч

До слова, з 25 по 29 жовтня актори "Дизель Шоу" повинні були дати 5 концертів у Німеччині, а з 5 листопада у них був запланований місячний тур Україною.

Читайте також: Загибель Марини Поплавської: останній випуск "Дизель Шоу" за участю акторки


Останній виступ "Дизель Шоу" за учасю Поплавської


Поплавська бере участь у сценці з колегами з "Дизель Шоу" на концерті у Львові


Останнє фото Поплавської перед аварією

Хто така Марина Поплавська? Акторка програм "Дизель Шоу", "На трьох", "DIZEL ранок", співачка, популярна ведуча, редактор української асоціації КВН. Була капітаном команди КВН "Дівчата з Житомира". Також працювала вчителькою української мови та літератури в школі.

 
Залиште відгук