Між двома депутатами Шаховим та Мосійчуком почалася словесна перепалка під час програми на одному з українських каналів. Від слів обранці швидко перейшли до діла.

Читайте також: Забіяки-радикали знову стали посміховиськом: Ляшко публічно насварив Мосійчука за бійки в ефірі

Ведучі розборонили обранців у студії, завершили випуск програми та попрощалися з бойовими гостями. Але реслери покидали шоу в одному ліфті, тож саме там і розпочався другий раунд.

Випадковим свідком двобою став гість студії – політолог Олександр Солонтай. В прямому ефірі він був дуже спокійним. Каже, до такого звик.

Бійками депутатів українського глядача вже не здивувати, обранці махають кулаками регулярно. Верховна Рада, або ж програми з депутатами часто схожі на ринг.

Політолог Михайло Басараб каже, що депутати часто вважають, що за допомогою бійки накачують свої електоральні м'язи. Але насправді просто влаштовують чергове видовище і виставляють себе на посміховисько.

Якщо ти напередодні виборчої компанії перетворюєш політику на шоу і фарс, то коли ти станеш депутатом чи президентом, тебе не будуть сприймати серйозно. Ти будеш не авторитетом, а клоуном,
– зазначив політолог Олександр Басараб.

У деяких країнах світу бійки у парламенті – це табу. Наприклад, у Британії за спокоєм обранців стежить чоловік із справжнім мечем. Він єдиний, хто має право носити зброю в парламенті. В Японії ж за погану поведінку можна отримати кийком по спині. Покарати навіть можуть за вигук без дозволу. А в Америці депутатів можуть змусити прийти на роботу, якщо вони прогулюють.

Такі політичні гравці зараз присутні майже у всіх політичних державах усіх західних держав. Давайте пригадаємо президента Америки Трампа, який також постійно використовує елементи шоу в своїй президентській кампанії,
– сказав Басараб.

Щоб це не було: шоу чи погане виховання, але бонуси з цього отримують вороги. Витівки обранців використовують проросійські ЗМІ, намагаючись представити Україну країною хаосу та безладу.