Місцеві активісти закликають звернути увагу на ситуацію в Кривому Розі та не допустити сценарію фальсифікацій на повторних виборах мера.

Вони обурені, що нині "діючий мер" не пішов у відпустку на період передвиборчої кампанії, як цього вимагає закон. А навпаки – для свого піару активно використовує адмінресурс.

"Ми зафіксували ці факти і подали скарги в ТВК і сподіваємось, що вона об'єктивно підійде до розгляду і встановить факт незаконного використання адмінресурсу і винесе попередження кандидату Вілкулу", – зазначила довірена особа кандидата Семена Семенченка Олександ Шевченко.

Ми спостерігаємо той самий процес, який був на попередніх виборах, – процес підготовки до масових фальсіфікацій. Я вже не згадую про масово підкупі виборців – по 500 гривень,
— додав кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу Семен Семенченко.

Обурила активістів і підтримка, якою заручився Юрій Вілкул.

"На сайті "1kr" була розміщена стаття "Російські соціологи агітують за Юрія Вілкула" з посиланням на громадянську мережу ОПОРА. Тобто люди, які представляються соціологічною фірмою, обдзвонюють кріворіжців та агітують. А фірма зареєстрована в РФ", – додав Семенченко.

З проханням розібратись у ситуації та припинити численні порушення активісти звернулись до поліції та СБУ.

Нагадаємо, 27-го березня Семенченко побореться з Юрієм Вілкулом за крісло Криворізького міського голови.