24 канал писав, що адвокат Ольга Дінзе 1 березня відвідала українського політв'язня Олега Сенцова в колонії. Вона розповіла, що українець почуває себе нормально. Він вже добре харчується і зараз перебуває у спільній казармі на 50-60 осіб.

Читайте також: Переможець Оскара-2019 Альфонсо Куарон підтримав Олега Сенцова на кінопремії

Із російської колонії Сенцов написав листа своїй сестрі . Вона, своєю чергою, коротко переповіла його зміст.

В Олега – багато планів, він продовжує активно працювати навіть в таких пекельних умовах. Він дуже хоче, щоб люди розділяли Олега Сенцова політв’язня і творчу людину,
– зазначила вона.

Також, за словами Каплан, Сенцов наразі повністю віддався творчому процесу. Вона також анонсувала, що скоро поділиться новою інформацією про брата.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією.

Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки.

У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму. У жовтні 2018 бранцю Кремля довелося припинити голодування: свій вчинок він пояснив тим, що російська влада погрожувала застосувати насильницьке годування щодо нього.

Дивіться відео про українського політв'язня Олега Сенцова: