Про це в прямому ефірі 24 Каналу розповів аналітик з питань безпеки Джеймстаунського фонду Едуард Абрахамян.

Читайте також: Тимчасовий глава уряду Вірменії запропонував провести позачергові вибори

На думку експерта, у Вірменії почалась цікава гра: влада і режим екс-прем'єра Сержа Саргсяна залишаються в силі, вони також мають свого нового кандидата і хочуть спробувати через передчасні вибори відновити режим, владу, апарат і систему, які були.

Змінюється президент, але система не змінюється, і це призвело до того, що продовжуються масові протести,
– пояснив аналітик Едуард Абрахамян.

Едуард Абрахамян зазначив, що активну роль в революції відіграє і Росія. Карен Карапетян, який виконує обов'язки прем'єр-міністра, впродовж двох днів отримав підтримку не тільки від Москви, але також і від російських олігархів. Попри це, лідер опозиції Нікол Пашинян у вівторок, 24 квітня, під час конференції спробував зробити ряд маневрів в бік Росії, тобто дав зрозуміти, що їй не дозволять ставити питання антиросійського змісту.

Читайте також: Ядерна зброя Путіна: експерт вказала, за яких умов глава Кремля піде на ескалацію із Заходом

Як розповів анатітик, ідеєю революції було не тільки змінення корумпованої системи, яка діє вже 20 років, а й створення тимчасової влади під керівництвом Нікол Пашиняна.

Після цього має початись процес нових парламентських виборів. У цьому контексті Росія пробує грати з обох боків. Нікол Пашинян поводиться дуже обережно в цій ситуації, щоб не пробуджувати Росію до протестних реакцій,
– зазначив Абрахамян.

Аналітик вважає, якщо виграє Карен Карапетян, то Вірменія буде ще більше залежати від Росії.