Такий "нещасний випадок" зафіксували в окупованому Алчевську. Там одна з ракет системи ППО, яка була випущена, здійснила "перехоплення" самої себе – через декілька секунд після старту різко розвернулася і полетіла у зворотній бік.

Важливо Українські штурмовики та бомбардувальники потужно атакували ворога та його центри логістики

Впала ракета поруч з місцем, звідки було здійснено запуск. Чи було при цьому знищено або пошкоджено техніку окупантів, і чи є серед постраждалих вороги України – поки невідомо.

Відео невдалого старту російської ракети ППО, яка вдарила по своїх

На деяких відео з місця події згодом видно чималу площу пожежі – горить трава там, де впала ракета. Голос за кадром каже, що це палає вулиця Сарматська в Алчевську. Це вулиця на східній околиці міста.

Читайте також Темпи наступу окупантів найближчими тижнями значно знизяться, – ISW

Коли ракети "важчі за повітря"

Варто зауважити, що це не перший випадок, коли російські ракети неадекватно поводяться після старту.

19 червня з цього з Алчевська російські окупанти вирішили завдати ракетних ударів "Точкою У". Однак перша ракета одразу після старту вибухнула в небі над містом, розвалившись на частини. Після цього був одразу запуск другої ракети. Били з них в бік Сєвєродонецька або Лисичанська, де зараз тривають важкі бої.

Варто відзначити, що в Сєвєродонецьку вже майже не залишилося позицій, за які можуть триматися українські військові. Інфраструктура міста зруйнована вщент. 90% будинків повністю або частково зруйновані. Відтак ЗСУ будуть відходити на нові позиції та укріпленні райони, щоб уникнути масових жертв серед захисників України. Вже звідти вони повноцінно будуть вести бойові дії та завдавати окупантам втрат.

Варте уваги Як виглядає обстріляний Лисичанськ: унікальне відео з міста, яке росіяни поливають вогнем

За декілька днів після цього, 22 червня, в соцмережах було опубліковано пуск ракети "Іскандер", яку російські військові намагалися запустити з Бєлгорода по Україні. Однак ракета вибухнула в повітрі за декілька секунд після старту.

Дивіться відео про те, як піротехніки в Харкові зняли з даху будинку 500-кілограмову бомбу