Суперники, до слова, зустрічались вдруге за три дні і от перший матч залишився за представниками Омська. Саме “Авангард” відкрив і рахунок звітної зустрічі.

У другому періоді саме там, де треба опинився Калюжний. Гості, однак, відігрались, дочекавшись чисельної більшості. Після пасу Петружалека Мікко Мяенпя чітко вистрелив з-під опонента.

Безкомпромісна чоловіча боротьба вирувала в у вирішальній третій 20-хвилинці. У її розпалі Пєрвушин з Дорофєєвим влаштували для команд позапланову перерву, розбивши захисне скло.

Продуктивніше вимушеною паузою скористались таки гравці "Амура". За 5 хвилин до фінальної сирени долю протистояння фактично самотужки вирішив Олексій Копєйкін. 2:1 - на користь хабаровців.