Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Андрій Андрушків

 • blog_ava
  Особливий статус Донбасу: підводні камені закону
  Напередодні депутати встигли прийняти 19 рішень у соціальній, податковій та безпековій сферах. Насамперед проголосували за продовження особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей. Тут сюрпризів не виникло. У старому тексті замінили цифру 2019 на 2020.
  17 грудня 2019 , 23:30
 • blog_ava
  Як працює виборча система з відкритими списками: найцікавіше із законодавства
  Парламент ухвалив Виборчий кодекс, головною новацією якого є перехід до пропорційної системи з відкритими списками для парламентських та частини місцевих виборів.
  12 серпня 2019 , 23:01
 • blog_ava
  Чого чекати від партій у Раді: позиції щодо основних питань
  Хотілось того всім чи ні, але вибори відбулися. Якщо говорити цифрами, то із майже 30 мільйонів виборців лише половина, близько 15 – прийшли у неділю віддати голос за своїх фаворитів.
  26 липня 2019 , 20:30
 • blog_ava
  Передвиборчі програми партій: питання пенсій та соціального захисту
  Кожен другий громадянин вважає, що реформа системи соціального захисту та пенсій є пріоритетною. Громадяни чекають більшого захисту від держави та очікують, що довгі роки праці будуть трансформовані в достойну пенсію.
  17 липня 2019 , 14:30
 • blog_ava
  Чи буде зниження тарифів: що обіцяють топ-10 партій
  Зниження тарифів було найпопулярнішою обіцянкою на президентських виборах 2019 року. Хоч президент за повноваженнями не може зменшувати ціни на комунальні, кандидати запевняли українців про інше. Натомість впливати на ціни у платіжках в Україні може Кабінет Міністрів, який формують представлені у Верховній Раді партії. ГО "Центр UA" вирішила дізнатися, чи будуть топ-10 партій змінювати тарифи.
  13 липня 2019 , 20:00
 • blog_ava
  Зміни у сфері охорони здоров'я: що пропонують партії
  Медична реформа була однією з найбажаніших для українців. Але коли прийшов час змін, суспільство розкололося на явних прихильників та противників змін у сфері охорони здоров'я. А сама реформа досі залишилась на топ-позиціях чарту найбільш обговорюваних, а для політиків темою номер один для маніпуляцій та популізму.
  12 липня 2019 , 16:00
 • blog_ava
  Як партії хочуть реформувати освіту у новому парламенті
  Освіта в Україні не відповідає вимогам часу – це одна з законсервованих галузей, які залишились ще з радянських часів.
  12 липня 2019 , 14:35
 • blog_ava
  Яких позицій дотримуються партії: членство в НАТО, посилення санкцій та боротьба з корупцією
  Куди Україна рухатиметься наступні п’ять років? Як ми збираємось повернути окуповані території? Що зупинить війну? Чи розвинемо оборонну промисловість та армію? Всі ці питання досі актуальні для українців. Дуже важливо, аби зараз влада потрапила до тих, хто зможе сформувати порядок денний у питаннях національної безпеки та міжнародної політики країни.
  10 липня 2019 , 15:34
 • blog_ava
  На які зміни у законодавстві готові піти партії заради правосуддя
  "Банка Чауса" дуже красномовно описує українське судочинство. Суддя намагався приховати хабар у банці, яку хотів закопати біля свого дому. Інші судді освячували свої справи грошима, ще інші самі порушували закони, засуджували активістів та допомагали своїм колегам уникнути покарання. Втім, зовсім скоро в Україні може все докорінно змінитися, адже наближаються вибори.
  8 липня 2019 , 16:00
 • blog_ava
  Парламентські вибори-2019: що треба знати про ключові повноваження ВРУ
  Парламентським виборам влітку таки бути. Це означає, що партії не мають часу на довгі прелюдії для своїх виборців, а тому замість корисного та поживного обіду пригощають фаст-фудом. У цьому поспіху самі виборці погоджуються на цю альтернативу, але після скаржаться на головні болі від парламентарів, які чомусь не захищають їхніх інтересів.
  2 липня 2019 , 19:16
Більше новин