Першими зіграють збірні Бразилії та Коста-Рики. Після не надто вдалого початку виступів на турнірі, "пентакампеоне" прагнутимуть виграти цей матч. В іншому випадку вони можуть повторити "досягнення" збірної Аргентини, яка опинилася за крок від вильоту з Чемпіонату світу.

Читайте також: Аргентина – Хорватія: відео голів та моментів матчу

На заваді збірній Бразилії може стати воротар Кейлор Навас. Він доволі впевнено відіграв у матчі зі збірною Сербії, однак єдиний гол зі штрафного приніс перемогу європейській збірній. Попри це, саме бразильців вважають фаворитами цього матчу.

Читайте також: Бразилія – Коста-Рика: прогноз на матч Чемпіонату світу

Другий матч 22 червня – гра збірних Нігері та Ісландії. Невідомо, який футбол можна очікувати від цих двох команд. Африканська збірна має хороший підбір виконавців, у той час як ісландці славляться командною грою. Тож матч може закінчитися як нульовою нічиєю (чого ще не було на цьому Мундіалі), так і перемогою однієї з команд з різницею в два голи й більше.

Третій матч – Сербія проти Швейцарії. Букмекери не зуміли віддати однозначну перевагу одній з команди, видавши майже рівні коефіцієнти (дещо кращий показник у збірної Сербії). Адже після перших матчів було важко зробити однозначні висновки. Швейцарці зуміли встояти під натиском збірної Бразилії й переломити хід поєдинку. Зігравши у нічию. Серби ж обіграли Коста-Рику. В останніх також доволі потужний підбір гравців, які грають у провідних клубах.

У випадку перемоги збірної Сербії, балканці гарантуватимуть собі місце у плей-оф. У такому випадку швейцарці питання виходу в 1/8 фіналу будуть вирішувати вже у наступному матчі. Але і тоді не все залежатиме від них. У випадку інших результатів ситуація в групі E буде доволі заплутаною, і лідери квартету визначаться вже 27 червня.

Читайте також: Чемпіонат світу з футболу 2018: турнірна таблиця

У цей час Олег Сенцов продовжує голодування у російській тюрмі, яке оголосив ще 14 травня з вимогою звільнити українських політичних в'язнів, яких незаконно утримують у країні-агресорі.

Перед тим 21 червня ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася стабільною та контрольованою, переважна більшість бойових дій проходила із застосуванням стрілецької зброї та гранатометів різних типів. Російсько-окупаційні війська 29 разів вдавалися до прицільного вогню по наших позиціях, три рази ворог застосовував артилерію та міномети. Підрозділи Об’єднаних сил не дозволяли противнику покращити тактичне положення, вели активну оборону та давали адекватну відповідь ворогу. Під час бойових дій минулої доби один український захисник отримав осколкове поранення.