Сталося це під час спілкування з журналістами після завершення зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском у Брюсселі 29 листопада.

"Санкції проти Росії буде продовжено ще на півроку. І на наше переконання, санкції повинні бути продовжені до того моменту, доки Росія не виконає ключове зобов’язання – це забратися геть з української території. Мова йде про Донецьк, Луганськ і Крим", – зазначив він.

Арсеній Яценюк вкотре наголосив, що будь-які спроби забути Крим "є неприпустимими".

"Ми очікуємо, що санкції будуть продовжені на шість місяців, і принаймні це ще один серйозний крок для того, щоби стримати російську агресію та зобов’язати Росію виконувати Мінські угоди", – сказав він.

Лідер "Народного фронту" також повідомив, що під час зустрічі з Дональдом Туском обговорювалося питання завершення процедур ратифікації Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС.

"Ми очікуємо, що рішення, яке вже зараз перебуває на столі у наших європейських партнерів, буде прийнято, і процедура ратифікації, яка була зупинена внаслідок нідерландського референдуму, буде завершена в найкоротші терміни", – підкреслив політик.

Крім того, як зазначив Арсеній Яценюк, обговорювалося питання надання Україні пакету фінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро, а також завершення процедури отримання фінансової допомоги для реформи державного сектору – для реалізації нового закону України про державну службу, підвищення заробітних плат для державних службовців та підвищення ефективності сфери публічного адміністрування.