"Коли я дізнався про загибель Василя Сліпака, то замислився, а чи достатньо я роблю для своєї країни в такий важкий час", – сказав один з режисерів фільму Іван Ясній.

Автори фільму Леонід Кантер та Іван Ясній побували на позиціях, де розташований батальйон Василя ще восени. Спілкувалися з його побратимами на фронті, колегами по волонтерській роботі. Вони зустрілися з його однокласниками, друзями дитинства, учителями та викладачами Консерваторії у Львові.

Після того, як було зібрано також чимало архівного відео, стало зрозуміло, що потрібно їхати в Париж, де Василь прожив 19 років, і вже там спілкуватися з його оточенням.

Дуже важливо донести до людей мотивацію добровольця. Це суть тих фільмів, які ми робили досі – і "Добровольців божої чоти", і "Війни за свій рахунок". Ми намагаємось створити фільм, який буде зрозумілим і за кордоном, і в Україні через багато років, коли ці події вже ввійдуть в історію,
– поділився режисер фільму Леонід Кантер.

На сьогодні, власними силами, завершено зйомки на Сході України, у Львові та Франції. Робота над фільмом перейшла в завершальну стадію.

Команда "Міфу" потребує фінансової підтримки для того, аби зробити якісний постпродакшн фільму, і тому звертається до колективного фінансування.

Кожен, кому не байдуже, може долучитися до проекту і допомогти в його реалізації, зробивши свій внесок в спільнокошт кампанії фільму чи поширивши інформацію про сам проект. Про нього більше за посиланням.

Зібрані кошти покриють витрати на монтаж, графіку, озвучення, кольорову корекцію, корекцію зображення пошкоджених архівних кадрів і створення анімаційних епізодів.

За три тижні кампанії фільм зібрав понад 70%. Автори зазначають, що у випадку, якщо сума зібраних коштів перевищить заявлену, це допоможе у просуванні фільму на міжнародних кінофестивалях.

Цим фільмом ми хочемо розповісти про те, хто і чому воює за нас на Сході, адже далеко не всі це розуміють, особливо за кордоном. Про це не раз у своїх інтерв’ю говорив і сам Василь,
– прокоментувала співпродюсер фільму Діана Карпенко.