"Конгрес, дружньо налаштований до мільярдерів, балував мене і моїх друзів досить довго. Поки більшість американців намагаються звести кінці з кінцями, ми, мега-багаті люди, продовжуємо отримувати величезні податкові пільги", - наголосив Баффет.

За його словами, виплачені ним у 2010 році податки, включаючи прибутковий податок і податок з заробітної плати, склали в цілому 6 938 744 доларів.

"Ця сума здається великою, проте це лише 17,4% мого оподатковуваного доходу, і це нижче у відсотковому відношенні, ніж виплачує будь-який із 20 співробітників нашого офісу. Їх податкове навантаження становить від 33% до 41% доходу і в середньому становить 36%", - підкреслив він.

За словами Баффета, для американців, дохід яких становить понад 1 млн. доларів на рік (у 2009 році їх було 236 883 осіб), можна було б підвищити податок на прибуток, який перевищує 1 млн. доларів, включаючи дивіденди і доходи від приросту капіталу.

Для 8 274 людей із доходом в 10 млн. доларів і вище можна було б ввести додаткове підвищення ставки податку.

Інвестор відзначив, що збільшення податків не зробить негативного тиску ані на обсяг інвестицій, ні на темпи зростання числа робочих місць.