"Севілья" була і сама не проти піднятись на п'єдестал, адже вже на дев’ятій хвилині андалусійці відкрили рахунок. Щоправда, гол Сарабії зарахували не одразу – взяття воріт довелось підтверджувати завдяки системі VAR.

Знадобилась допомога нового помічника суддів і наприкінці першого тайму, коли Піке рахунок зрівнював. А от щодо м'яча Усмана Дембеле не виникло уже жодних запитань – однозначно красень-гол. 2:1 на користь "Барселони".

Натомість у Німеччині в матчі за суперкубок інтриги було небагато. "Баварія" винесла франкфуртський "Айнтрахт" 5:0. Більш як півсправи зробив головний голеадор – Роберт Левандовскі оформив хет-трик. Довершили справу Кінгслі Коман і Тьяго Алькантара. "Баварія" завоювала суперкубок Німеччини уже вшосте поспіль.