Баскетбол Єдина Ліга: ЦСКА здобув другу перемогу у трьох матчах

Московський ЦСКА, навіть без свого зіркового лідера Андрія Кириленка, здобув другу поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті Єдиної Ліги.

Суперники по групі маріупольського "Азовмаша" на своєму паркеті переграли чеський "Німбрук".

Гості відмінно провели стартову чверть і все ще вели у рахунку коли настав час йти на велику перерву. Та ні 26 очок найрезультативнішого у грі Сіммонса, ані вдала третя 20-ти хвилинка не допомогли завершити зустріч переможцями.

Росіяни влаштували щось схоже на артилерійський обстріл наприкінці заключної чверті. Організувавши серію дев'ять-нуль під завісу гри армійці почули фінальну сирену з одинадцятьма пунктами переваги. 80-69. Друга перемога ЦСКА у трьох поєдинках.