У стартовій чверті команда в червоному відірвалася на 6 очок. На соліднішу відстань українці суперників не відпустили, а до великої перерви скоротили відставання до одного балу. Далі більше – команда Фрателло все впевненіше діяла в атаці.

Під щитами все ще домінував зірковий центровий турків Ашик – 20 підбирань. Однак влучна гра Мішули та Зайцева допомогла Україні здобути другу перемогу на турнірі. Стадія плей-оф виглядає все реальнішою.

Наступний суперник України – збірна Нової Зеландії – накидала більше 70 очок у кошик американців. Це, втім, аж ніяк не врятувало від поразки. 98:71 на користь "дрім тім". Синьо-жовта команда з двома звитягами після трьох турів посідає друге місце в групі Сі, поступаючись лише чинним чемпіонам світу – Сполученим Штатам.