Впродовж трьох чвертей аутсайдери чемпіонату на рівних боролися із грандами. Більше того - на останню чверть команди вийшли за переваги "Дніпро-Азоту". 71:67.

Однак в останній 10-хвилинці долю зустрічі вирішив дует Юінг-Печеров. Американський захисник набрав за гру 26 пунктів. В активі українського центрового на 1 очко більше. Відтак, саме Печеров став найрезультативнішим у матчі. А 12 підбирань дозволили Олексієві ще й оформити єдиний у грі дабл-дабл.

Відтак, у завершальній чверті "Азовмаш" набрав на 12 очок більше, аніж господарі. Підсумковий рахунок - 85:93 на користь "левів".

"Азовці" скоротили відставання від лідера чемпіонату - "Будівельника" - до 1 очка. "Дніпро-Азот" програв ушосте поспіль.