До пори до часу суперники йшли пліч-о-пліч. Однак наприкінці третьої чверті завдяки старанням насамперед Томаса і Бурта, в активі яких більше половини очок команди, “дніпрянам” вдалося створити, здавалося б, комфортний гандикап у 12 балів.

У вирішальній частині зустрічі донеччани почали скорочувати відставання та за 2,5 хвилини до фінальної сирени у господарів все ще залишалася перевага у 5 очок. Утім і цього виявилося замало.

Втримати перемогу в руках “Дніпрові” так і не вдалося. “Донецьк” вийшов вперед всього за хвилину до завершення матчу і помилки суперників не повторив.

3-очковий Бурта, що міг перевести гру в овертайм, своєї мети не досяг, відтак Де Маркусу Нельсону вистачило реалізувати лише один штрафний кидок з двох, аби не надто напружуючи провести останні секунди.

69:65 на користь “тигрів”, які перемагають вперше у сезоні, представники Дніпропетровська натомість програють третій з трьох матчів на старті першості.