Для InStyle Террі Брайант розповіла, що довго ігнорувала симптоми хвороби. А, коли лікар встановив діагноз, то не уявляла, як житиме без улюбленої справи. Хвора розуміла, що вона така у світі не одна. За оцінками експертів, у світі налічується 4 мільйони пацієнтів із хворобою Паркінсона.

Також читайте: Ідеальні стрілки за допомогою підручних матеріалів: як намалювати

Хвороба Паркінсона – це захворювання нервової системи, яке характеризується руховими симптомами: тремор (зазвичай починається з голови й руки), уповільнення руху, скутість і напруга у м’язах, що може ускладнити здатність переміщуватися, змінити вираз обличчя та спричинити болісні м’язові спазми.

Террі вирішила, що це захворювання не повинно стати на заваді жінкам робити красивий макіяж. Вона знайшла вихід: абсолютно новий підхід до створення мейк-апу – косметика Guide Beauty.

Щоб розробити лінійку косметичних продуктів для людей з тремором, команда Guide Beauty провела опитування серед них. Виробники дізналися із якими проблемами найчастіше зустрічаються хворі. Враховуючи це, було створено такі засоби, які фіксують руку, вона не тремтітиме і можна буде нанести макіяж з першого разу.

Косметика для людей з тремором
Підводки для очей / Instagram / @guidebeautycosmetics

Дизайнерська команда та експерти, що спеціалізуються в сфері ергономіки, подбали про розробку інноваційних засобів, які буквально скеровують вашу руку в потрібному напрямку. А хіміки працювали над унікальними рецептурами, які матимуть чудовий ефект і без використання токсинів та жорстоких інгредієнтів.

У лінійці доступних засобів для людей із хворобою Паркінсона вже є: гель для брів, туш та підводка для очей. У виробів є вмонтоване кільце, яке вистрибує, коли ви відкриваєте продукт, та міцно фіксує руку і легенько натискає на нього. Аплікатор підводки для очей має вигнутий наконечник, тому ним можна намалювати рівномірну стрілку і не розмастити.

В інстаграмі Guide Beauty є відео з уроками, як користуватися їхньою косметикою.

"Це був неймовірний процес, оскільки ми порушували принципи інженерії людських факторів та механіку нанесення макіяжу, – каже Брайант. Ми були не просто зосереджені на тому, як фізично наносити макіяж, а й на тому, що потрібно робити це з точністю".