Про це повідомляє DW.com.

Читайте також: Привселюдна образа: Ангела Меркель не привіталася з Терезою Мей

Мей заявила, що Росія винна у захопленні суверенних територій, а крім цього і в застосуванні хімічної зброї на території Великобританії. Отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері, відповідальність за яке прем'єр поклала на російські спецслужби, вона назвала "огидним".

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Bellingcat і The Insider ведуть незалежне розслідування обставин інциденту у Солсбері і причетності до нього Росії. Недавно вони з’ясували, що підозрювані в отруєнні – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

26 вересня видання опублікували чергову частину розслідування, у якій заявили про розкриття справжньої особистості Боширова.