За графіком змагань гонка мала відбутись 14 лютого, проте через сильні пориви вітру її перенесли на наступний змагальний день четвер, 15 лютого.

Дивіться також: Зимова Олімпіада-2018: медальний залік

У коронній біатлонній дисципліні індивідуальній гонці загалом брало участь 87 спортсменок, серед яких четверо українок: Анастасія Меркушина, Валентина та Віта Семеренко і Юлія Джима.

За правилами індивідуальної гонки кожен промах прирівнюється до однієї штрафної хвилини.

На жаль, українські біатлоністки саме через промахи на вогневих рубежах не змогли поборотись за олімпійські медалі.

Натомість перше олімпійське золото у своїй кар'єрі здобула 22-річна шведська біатлоністка Ханна Еберг. Завдяки ідеально чистій стрільбі та хорошій швидкості спортсменка зуміла у підсумку виграти гонку. До цього її найкращим результатом був лише п'ятий результат на етапах Кубка світу.

Щасливі батьки не стримують радості за доньку.

Срібло в жіночій індивідуалці виборола представниця Словаччини Анастасія Кузьміна.

Бронзу до свого активу записала вже дворазова олімпійська чемпіонка Ігор у Пхьончхані німкеня Лаура Дальмаєр.

Що ж до українських біатлоністок, то жодній з наших спортсменок не вдалось відстрілятись чисто.

Найкращий результат у фінішному створі показала Юлія Джима – 20-та. Валентина Семеренко, яка припустилась лише одного промаху на останній стрільбі – лише 25-та.