31°C 21°C
  • субота
    32°C 21°C

Біатлон: Українки не втримались на п'єдесталі в індивідуальній гонці

На 5-му етапі Кубка світу у німецькому Рупольдингу українські біатлоністки хоч і не здобули медалей, але показали доволі хороший результат.

11 січня у німецькому Рупольдингу відбувалась індивідуальна гонка на дистанції 15 кілометрів серед жінок.

Дивіться також: Біатлонний пелотон ледве не заблукав на трасі у німецькому Обергофі

Юлія Джима та Валентини Семеренко з відмінною стрільбою та доволі хорошою швидкістю довгий час займали лідерські позиції.

Проте саме за інтригу, яка зберігається до кінця, чимало вболівальників й полюбляють індивідуалку.

Канадська біатлоністка Розанна Кроуфорд, яка стартувала із пізнім 96-м стартовим номером, потіснила із третьої сходинки п'єдесталу українку Юлію Джиму.

У підсумку Джима залишилась четвертою, а Валентина Семеренко п'ятою.

Перемогу у гонці здобула італійка Доротея Вірер, а срібло здобула фінська біатлоністка Кайса Макаряйнен, яка до всього ще й святкує сьогодні свій день народження.

Біатлон жінки індивідуальна гонка

5-й етап Кубка світу. Індивідуальна гонка, жінки. Рупольдинг (Німеччина)