Архів
Курси валют
youtube @24
Loading...
google @24
RSS СТРІЧКА
Загальний RSS

Топ новини

Відео новини

Фестиваль "Білі ночі 2017" у Києві: програма та квитки

Фестиваль
Фестиваль "Білі ночі" 2017 у Києві / concert.ua

Фестиваль "Білі ночі" у Києві пройде 1 та 2 вересня на Арт-заводі "Платформа". Організатори обіцяють найяскравіші вечірки за всю історію івенту.

Фестиваль "Білі ночі" об’єднує танцполи з різними музичними напрямками – від Disco до Drum’n’ Bass. Під час фестивалю найкращі бармени України пригощатимуть різноманітними напоями – від шампанського до міцних коктейлів.

Читайте також: Гарячі українські фестивалі-2017, які варто відвідати влітку

На відвідувачів Фестивалю "Білі ночі 2017" чекають численні арт-інсталяції, світлові шоу та багато хорошої музики.

Фестиваль
Фестиваль "Білі ночі 2017": ціни на квитки

Фестиваль "Білі ночі 2017": квитки

Вхідний квиток на 2 дні – 700 грн.

Вхідний квиток 1 вересня – 400 грн.

Вхідний квиток 2 вересня – 400 грн.

Дата та час: п’ятниця, 1 вересня, (20:00-6:00) та субота, 2 вересня, (20:00-6:00).

Адреса: Арт-завод "Платформа", Київ, вул. Біломорська, 1

Facebook-сторінка події: Белые ночи

Читайте також: Потужні європейські фестивалі, які варто відвідати у 2017-му

Білі ночі 2017: програма фестивалю
Line-up фестивалю "Білі ночі 2017" у Києві вас не розчарує!

Білі ночі 2017: програма фестивалю

1 вересня:

Main Stage

22:00-23:30 KinSpin & KHOSH (Live)

23:30-00:45 Kadebostany (Live)

00:45-02:30 BOYs London

Backyard Stage

22:00-00:00 Leri Mikeladze

00:00-02:00 Greenjack

02:00-04:00 Kaiserdisco

04:00-05:00 Key M (Кирил Міксер (Kirill Mixer))

05:00-06:00 Spartaque

Green Stage

20:00-22:00 Sasha Shults

22:00-23:00 Островский dj duo

23:15-00:15 DAAMAGE

00:30-01:30 Люмьер

01:30-03:00 BUY ONE GET ONE FREE (Live)

03:00-04:30 Different Sides (Live)

04:30-06:00 DJ TOKYO

Inside Stage

21:00-23:00 Samanto (Anton Samigulov)

23:00-01:00 Dj Lady Shelly

01:00-02:30 VovKING

02:30-04:00 DMC Scream

04:00-06:00 Роман Муквік (Roman Mukvik)

MC Герік Горила

Open & UP Stage

20:00-22:00 Олександр Чирков

22:00-00:00 Андрій Лямін (Andrey Lyamin)

00:00-02:00 Володимир Кисилюк (Vladimir KeeVo)02:00-04:00 Alexandr Shnaps

04:00-06:00 Sasha Shults

2 вересня

Main Stage

22:00-23:00 Warm up

23:00-00:00 Mark Devite

00:00-01:00 Raft Tone

01:00-02:00 Apashe

02:00-03:00 Wanna Wake

03:00-04:00 ba-Blow

Backyard Stage

22:00-23:30 Lyamin

23:30-01:00 KASEY KAOTTO

01:00-02:30 Louder Than Words

02:30-04:00 MDE

04:00-06:00 ISA – Intelligent Sound Alliance

Green Stage

20:00-22:00 Samanto

22:15-23:15 Яна Соуле

23:30-00:30 Lemojovie

00:30-01:30 Spiral (Live)

01:30-03:00 BPM ORCHESTRA

03:00-05:00 Sasha Shults

Inside Stage

20:00-22:00 Denchik

22:00-00:00 Ember

00:00-02:00 Stevie

02:00-04:00 RBDK

04:00-06:00 D.Bludov

MC Герік Горила

Open & UP Stage

20:00-22:00 Dmitriy Nekliff

22:00-00:00 MalYar

00:00-02:00 Vladimir Bellow

02:00-04:00 Ivan Zharov

04:00-06:00 Den Pest

Джерело: 24 Канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Коментарі
СЛУХАЙ ON AIR
РАДІО МАКСИМУМ Радіо Максимум
ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ
Більше новин
Новини інших ЗМІ
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
Залиште відгук