Про це повідомило МЗС Білорусі на запит видання "Українська правда".

Кожен випадок дозволу в'їзду розглядається індивідуально у міністерстві внутрішніх справ або Держприкордонкомітеті Білорусі.

Орган однієї з країн має право дозволити в'їзд або перебування на своїй території іноземному громадянину щодо якої уповноваженим органом держави іншої країни прийнято рішення про відмову у в'їзді. Звертаємо увагу, що кожен випадок дозволу в'їзду розглядається в індивідуальному порядку,
– йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Лукашенка пояснили, навіщо він летить в Україну

Разом з тим, у відомстві відмовились назвати кількість українців, яким заборонили в'їзд в країну після уніфікації списків з Росією. Ця угода набула чинності у листопаді 2015 року і об'єднує списки заборонених громадян між двома країнами.

"Відомості, що містяться в списку осіб, в'їзд яких в Білорусь заборонений або небажаний, відповідно до статті 17 закону <...> про інформацію, відносяться до інформації, розповсюдження чи надання якої обмежено. Виходячи з перерахованого вище, надати дані про кількість громадян України, яким 20 лютого 2011 року і донині заборонено в'їзд до Білорусі (як білоруськими, так і російськими компетентними органами), не представляється можливим", – повідомили в МЗС Білорусі.

Відповідь МЗС Білорусі на запит // "Українська Правда"

Нагадаємо, нещодавно українську журналістку Оксану Коваленко не впустили до Білорусі через заборону в'їзду.