Баскетбольний клуб "Дніпро" здобув 20 ювілейну перемогу в цьому сезоні. Вболівальники "Авантаж-Політехнік" після трьох поспіль перемог своєї команди сподівалися на гідну гру з лідером чемпіонату. Проте їх сподівань вистачило лише на кілька стартових хвилин матчу. Першим з команди гостей відзначився Йованович, він влучно закинув триочковий.

Господарі значно переважали гостей за всіма компонентами гри. Після першої половини "Дніпро" випереджав суперника на 16 очок, а до перерви різниця зросла до 31 очка. Перевага за точними кидками – 21:10, зокрема за трьохочковими – 9:5. Підбирання – 32:19.

Незважаючи на беззаперечну перевагу господарі не збиралися зупинятися. Певний час після поновлення боротьби гравці "Дніпра" дозволили супернику стримувати різницю, та ще до кінця третьої 10-хвилинки знову стрімко пішли в відрив. У заключній чверті господарі дещо зменшили темп гри, та за 4 хвилини до кінця ігрового часу вони вже перейшли за 100 набраних очок.

У підсумку "Дніпро" здобув рекордні для себе в цьому сезона 108 очок і переміг "Політехнік" з рахунком 108:64.

Дніпро здобув 20 перемогу в сезоні
"Дніпро" здобув 20 перемогу в сезоні

Дніпро – Політехнік 108:64
"Дніпро" – "Політехнік" 108:64

У господарів особливо відзначилися капітан Тимофеєнко, Шевченко з дабл-дабл, Глєбов та Мішула. "Дніпро" наступний поєдинок зіграє 16 лютого в Одесі. Харків’яни того ж дня гратимуть в Южному.

Потроху набирає ходи в чемпіонаті "Хімік". Южненці здобули свою третю перемогу в чотирьох матчах в поєдинку проти БІПИ з рахунком 96:78.