Богдан Цимбал показав найкращий результат серед представників України. "Синьо-жовтий" біатлоніст посів 17-е місце у персьюті.

Варте уваги Взяла приклад із сестри: Анастасія Меркушина – чемпіонка Європи з біатлону у спринті

Результат гонки переслідування

У швейцарському Ленцергайде в рамках чемпіонату Європи 2023 з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування. Богдану Цимбалу єдиному з українців вдалось залізти у двадцятку найкращих. В українського біатлоніста 2 промахи. Двоє з шести українців у гонці не стартували.

Весь медальний залік відправився на північ Європи, а саме у Норвегію. Чемпіоном Європи став Вебйорн Соерум, срібну медаль завоював Ерленн Б'єнтеґор, а замкнув трійку призерів Ендре Стрьомсгейм.

Нагадаємо, що у жіночій гонці переслідування Анастасія Меркушина зайняла 7-е місце.