Так Богдан відповів на запитання щодо боротьби з корупцією від провідного експерта Атлантичної ради США Аріеля Коена в ефірі програми "Право на владу".

Читайте також: Богдан про референдум щодо мирних угод з Росією: не погано питати в українців, чого вони хочуть

"Ми щодня даємо сигнали всім правоохоронним органам, що немає жодних заборон, "червоних ліній". Все, що в межах закону, треба починати активно розслідувати і відправляти до суду. Злочинці повинні бути покарані", – сказав голова АП.

Я обіцяю, що Адміністрація Президента Зеленського ніколи не даватиме жодних сигналів, кого можна чіпати, кого не можна, хто свій, і хто чужий. Навіть олігархів,
– додав Богдан.

Команда Зеленського вважає, що всі рівні перед законом і бідь-який олігарх, будь-яка людина повинні дотримуватися закону. При цьому Богдан зазначив, що "в Україні схвалено дуже багато хороших законів, але, на жаль, їх ніхто не виконує".

Читайте також: Які плани у Зеленського на перші 100 днів роботи на посаді президента

11 травня заступник голови Адміністрації Президента Руслан Рябошапка заявив, що аби подолати корупцію, у команді Зеленського хочуть перезапустити антикорупційні органи та запровадити винагороди для тих, хто допоможе викрити корупціонерів. А чиновники, які засвітилися у таких скандалах, будуть змушені одразу йти з посади.

Від НАБУ та САП очікується відкриття справ щодо оточення пятого президента Петра Порошенка, а також розслідування скандалу довкола Свинарчуків-Гладковських щодо розкрадання в оборонній галузі.

Ще до виборів штабісти Зеленського заявляли, що одним з пунктів його програми є перезапуск антикорупційної системи. Також пообіцяли скасувати депутатську недоторканість, а держслужбовців змусити покидати посади, якщо засвітяться у корупційному скандалі.

обіцянки Зеленського боротьба з корупцією