Четвертий поєдинок між командами на майданчику “Нікс” розпочався у рівній боротьбі. Та так тривало недовго. Кевін Гарнет та Рейджон Рондо вже звично повели "Бостон" до чергової перемоги, і як наслідок, кожен записав на свій рахунок по дабл-даблу. Лиш у третій чверті господарі зуміли налагодити власну гру і спробували скоротити 15-очкове відставання.

Розігрались Кармело Ентоні та Амаре Стаудемайєр. Коли ж вже йшла середина завершальної 12-хвилинки нью-йоркці лише 4 очками поступались “Селтікс”. Але дарма “Нікс” так відчайдушно боролись. Адже усі надії на перемогу розбив Рондо, який був просто нестримний у цій грі. З фінальною сиреною і притих увесь “Медісон-сквер-гарден”. 101:89 та 4:0 у серії - "Бостон" відправляє "Нью-Йорк" на літні канікули.

“Новий Орлеан” здобув другу перемогу над “Лейкерс” і зрівняв рахунок серії. “Філадельфія” здобула першу перемогу над “Маямі”. Ще на один крок до наступного раунду плей-оф наблизилась “Атланта”. “Хоукс” на власному паркеті вже втретє в серії переграли “Орландо”.