Героями зустрічі стали канадці Патріс Бержерон і Бред Марчанд. Обидва, щоправда, захищають кольори американської команди.

Патріс став автором єдиної шайби в першому періоді. "Касатки" кинулися відігруватись, однак на шляху шайби незмінно ставав Тім Томас, який у цьому матчі встановив рекорд НХЛ за кількістю сейвів в одній серії - 238. А от Роберт Луонго свою команду врятувати не зміг. Марчанд вдруге вразив ворота господарів.

Асист в активі 43-річного Марка Реккі. Ветеран, до слова, після матчу, завоювавши третій Кубок Стенлі, завершив кар'єру. Запал "Кенакс" зовсім погас за дві хвилини до завершення другого періоду. "Бостон" в меншості організував контр-атаку і Бержерон, незважаючи на порушення проти нього правил, у падінні заніс шайбу у ворота.

Не пішов із ковзанки без другого голу і Марчанд. Фінальну шайбу за традицією закинули в порожні ворота. 0:4 - і 4:3 у серії. Перший із 72-го року тріумф "Бостона". Кубок над головою здійняв голкіпер Том Томас, якого визнали найціннішим гравцем серії плей-оф.