Про це на брифінгу заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, передають "Українські Новини".

За його словами, 27 липня відбулася колегія Міноборони Росії, на якій підняли питання про посилення військової присутності на окупованому півострові.

Міністр оборони Росії під час засідання зробив акцент на розгортанні самодостатнього угруповання військ у Криму, передачі ВР РФ нових бойових літаків, зенітно-ракетних комплексів З-400, підводних човнів проекту "Варшав'янка" і малих ракетних кораблів з оснащенням ракетними комплексами "Калібр,
– розповів Скібіцький.

Також російське Міноборони хоче поставити на бойове чергування в Криму берегові ракетні комплекси типу "Бал" і "Бастіон".

Водночас Скібіцький підкреслив, що Росія поки не ввезла в Крим ядерну зброю, але вже провела навчання з відпрацьовування такої процедури.

Додамо, 28 липня російський президент Володимир Путін підписав указ, яким позбавив анексований Крим особливого статусу і вніс півострів до складу Південного федерального округу Росії.