Розпочався матч досить спокійно – аж доки на 19-ій хвилині угорець Золтан Гера не влучив з 20-ти метрів у дальній кут. На це у першому таймі португальці відповіли двічі – перший гол арбітр не зарахував через офсайд, але на 44-ій хвилині Луіш Нані чисто зрівняв рахунок.

У другому таймі події розвивались набагато стрімкіше – за 18 хвилин команди обмінялись чотирма голами за тією ж схемою: угорці виходять вперед, португальці наздоганяють. На два влучні постріли Балаша Джуджака двома м'ячами відповів Кріштіану Роналду.

Найреальніший шанс вирвати перемогу для своєї команди мав Адам Шалай, однак удар угорця на себе взяла стійка воріт. Як підсумок – нічия 3:3, яка вивела обидві команди у наступне коло змагань.