Про це йдеться у статті Наталії Лебідь для сайту "24".

Читайте також: Чого ви могли не знати про королеву Єлизавету ІІ: вправний механік та дружина свого брата

На боці принца Вільяма симпатії більшості британців. Згідно з недавніми опитуваннями YouGov, 56% респондентів хотіли б бачити Вільяма наступним королем (13% у принца Чарльза), а 78% опитаних переконані, що старший онук королеви має позитивний вплив на монархію (лише 36% згодні з таким же твердженням про принца Чарльза).

Проте королева Британії Єлизавета II, яка починає поступово відходити від справ, 19 квітня запропонувала кандидатуру свого сина, принца Чарльза, як наступника на посту голови Співдружності націй – міжурядового об'єднання 53 країн, куди входять колишні британські колонії та низка інших держав.

Такий крок Єлизавети змусив багатьох замислитися. Таблоїд The Sun розцінив подібне рішення як підготовку до можливого зречення від престолу на користь Чарльза.

Ще влітку 2017 року британське видання The Daily Mail повідомило про те, що королева всерйоз розглядає можливість відмовитися від корони після досягнення 95 років і передати трон синові. У такому випадку вона може скористатися Актом про регентство від 1937 року, який дозволяє монарху передати спадкоємцеві право регентства.

Детальніше читайте у публікації: Натовп біля трону: кому королева Єлизавета "здасть пост"?