11:50
Михайло Мудрик ніяк не може закріпитись в основі Челсі. На тлі таких нестабільних виступів з'являється все більше чуток про ймовірні варіанти для українця щодо продовження кар'єри.
11 квіт
13:14
Старт кар'єри в Англії для Михайла Мудрика став не таким яскравим, як хотів він сам та сподівалися в Челсі. Український вінгер поки не зміг вибороти стабільне місце у стартовому складі й чергує успішні матчі з досить посередніми.

Професіональний англійський футбольний клуб із західного Лондона. З 1905 року, виступає в англійській Прем'єр-лізі і провів більшу частину своєї історії у вищому дивізіоні англійського футболу.

Один з клубів-засновників англійської Прем'єр-ліги 1992 року. "Челсі" шість разів ставав чемпіоном Англії, сім разів вигравав Кубок Англії і чотири рази Кубок Футбольної ліги. Також клуб досяг успіху на європейській арені, виграв Лігу чемпіонів, Кубок володарів кубків УЄФА, Лігу Європи УЄФА та Суперкубок УЄФА.