Про напад на Мустафу Найєма

"Люди, які побили депутата, мають елітну нерухомість у центрі Києва. Ми прослідкували їхні будні і як вони проводять вільний час за їхнім "інстаграмом", це допомогло створити психологічний портрет цих людей. Квартира одного з фігурантів цієї справи знаходиться за кілька метрів від місця інциденту. Тобто у самому центрі Києва, де квартири коштують по кілька мільйонів. Вони "мажори" у класичному розумінні цього слова",– сказав Ігор Токар.

У мене виникло здивування, що люди віком 19 років можуть собі дозволити їздити на "Феррарі". Також ми бачили фотографії зі зброю і спецзасобами, золоті пістолети, снайперські комплекси,
– розповів журналіст.

"Випадків як з Найємом дуже багато і більшість залишаються без уваги правоохоронців. Коли я дізнався, що сталось із Мустафою Найємом, я одразу ж згадав випадок, який трапився понад два роки тому у Криму зі мною та моїм другом (зараз чоловіком співачки Джамали). Ми сиділи у кав’ярні, зайшло п’ятеро людей кавказької зовнішності, які спровокували конфлікт та завдали легких ударів нам по обличчю", – пригадує журналіст Муждабаєв.

Про звернення Порошенка щодо виходу України з країн СНД

"Петро Порошенко лише тепер вирішив вивести Україну з організації СНД через те, що вже завершується термін його перебування на посаді, тому це можна трактувати як піар. Власне, саме тому питання автокефалії української православної церкви виникло зараз, а не з найпершого дня, коли президент прийшов до влади", – повідомив Олександр Хара.

Більше – дивіться у програмі.