"Керавнос" – "Черкаські Мавпи" 64:61 ( 23:15, 11:14, 15:17, 15:15)

Кіпрський "Керавнос" більш вдало увійшов до гри, і вже через три хвилини після її початку перевага суперників українського клубу склала 7 балів. Завершилася ж перша чверть за рахунку 23:15 на користь гостей.

В другій десятихвилинці команди продовжили викладатись на повну та підсумковий рахунок у першій половині гри встановив триочковий від розігруючого "Мавп" – Клима Артамонова, який власним кидком зменшив різницю в рахунку до 6 балів.

"Керавнос" у третій чверті все ж зумів нівелювати відставання та піти на останню перерву у якості лідера, маючи 3 бали в запасі у цій грі, та дефіцит у 8 очок за результатом двох матчів.

В четвертій чверті команди продемонстрували надзвичайно багато фізичної боротьби на паркеті, відвойовуючи та захищаючи буквально кожен клаптик паркету. За такої гри добре себе почував на паркеті Дмитро Липовцев, який хоч і не відзначився жодним набраним балом, проте зібрав одразу 13 підбирань.

Завершився ж матч за рахунку 64:61 – мінімальна перемога команди з Кіпру, яка дозволила українській команді успішно кваліфікуватися до групового раунду Кубку Європи ФІБА.