Вони розуміють, що тим самим виступають проти держави, яка послідовно дотримується санкцій проти нашого військового супротивника – Російської Федерації? Вони пам'ятають, що саме ФРН є локомотивом санкцій, саме завдяки позиції цієї країни і її лідера ЄС продовжує дію санкцій?

Вони розуміють, знають, як відокремити посла ФРН від зовнішньої політики ФРН? Чи їм все рівно, і над такими дурницями, як цілеспрямоване псування відносин з урядом країни, яка є одним з найбільш послідовних прихильників України, вони не задумуються взагалі? Вони розуміють, що бойкотами та ефектними політичними акціями вони ізолюватимуть не посла, а нашу державу?

Читайте також: Публічно сказав дурню, хай тепер публічно вибачиться, – волонтер про заяву посла Німеччини

А чи читала Ганна Гопко та інші нардепи-бойкотуни Мінські домовленості, за імплементацію яких в Конституції та інших законах більшість з них вже проголосували в ВРУ (і з вдячності за цей "мудрий крок" парламентська більшість, деякі члени якої зараз обурюються німецьким послом, зберегли за пані Гопко посаду голови комітету, на яку її висунула фракція "Самопомочі", яка разом з деякими іншими якраз послідовно виступає проти Мінських домовленостей, а тому була змушена виключити пані Гопко зі своїх лав за підтримку Мінських домовленотей)?

Чи помітили вони, що пункт про виведення іноземних військ з території України слідує відразу за пунктом про вибори в ОРДЛО? Чи достатньо у парламентського молодняка аналітичних здібностей, щоб зрозуміти, що саме про це і говорив посол Німеччини (при чому говорив не у вигляді вимоги, а як про один з можливих сценаріїв)?

Не подобаються Мінські домовленості – це до Президента Порошенка. Або подивіться в дзеркало. Але претензії висувати потрібно аж ніяк не до посла ФРН.

Читайте також: У німецькому МЗС прокоментували скандальну заяву свого посла