Втім розпочинався шостий поєдинок для “яструбів” не надто вдало. Вже на 3-й хвилині за воротами Корі Кроуфорда засвітилось червоне світло. Захисники просто проґавили Даніеля Седіна, який спокійно вискочив з-за спини голкіпера і відкрив рахунок у матчі.

До першої перерви суперники ще по разу обмінялись голами. Брайан Бікелл вирівняв становище, та Александр Барроуз повернув перевагу "Ванкуверу". Вже у наступній 20-хвилинці груба помилка Корі Шнайдера дозволила Дейву Боланду зробити рахунок 2:2. Гарячим виявився старт третього періоду.

Стрімка атака гостей завершилась влучним добиванням Кевіна Бієкси. Та через неповні 2 хвилини чикагці отримали право на пробиття буліту. Міхаель Фролік виконав своє завдання на відмінно. Надалі в основний час команди не закидали. Тож переможця довелось з'ясовувати в овертаймі.

Де Бену Сіту вдалось підняти на ноги 20-тисячний "Юнайтед Центр". 4:3 - доля інтригуючого протистояння "Ванкувера" та "Чикаго" стане відомою після вирішального сьомого поєдинку на льоду "Кенакс".

"Нешвіл" на власному майданчику переграв "Анахайм" і вперше в своїй історії подолав стартовий раунд плей-оф. Також сьомий матч потрібен для “Баффало” з "Філадельфією". “Флаєрс” на виїзді дотиснули суперника в овертаймі.