Пряма трансляція на
Останні випуски

Чому американці ходять за продуктами на ринок, а не в супермаркети: ексклюзивний репортаж

- Читать новость на русском

Економіку "справжньої Америки" – великих і середніх міст і містечок – підняли малий бізнес та фермерство.

Чимало молоді там майже одразу після школи береться за власну справу і навіть не думає подаватися кудись зі свого містечка в пошуках щастя.

Читайте також: Які обов'язки у мера маленького міста в США: ексклюзивний репортаж

У Балтіморі, що в штаті Меріленд є фермерських ринок. Один раз на тиждень сюди з'їжджаються фермери з усієї околиці аби продати товари вирощені, чи зроблені власними руками.

Люди збираються разом, приносять свої тенти. Тут немає великого бізнесу, все тут зроблено людьми особисто,
– сказав пекар Девід.

Асортимент тут різноманітний – від грибів у кошиках до мила та шампуню. Однак ціни кусаються. Вартість тих самих овочів та фруктів може бути вищою, ніж в магазинах. Та попри це все більше американців віддають перевагу саме фермерському ринку.

Мені подобається, що можу купувати вдосталь їжі і я підтримую місцевий бізнес і фермерів. Я не піду у великий магазин, щоб купити те що мені потрібно. Я краще поспілкуюсь з людьми, які працюють своїми руками, вирощують їжу – це дуже важливо для мене,
– наголосила відвідувачка фермерського ринку Селес.

Полюбляють заходити сюди і українці, які живуть у США.

Ми купляємо тільки те, що нам потрібно. Молочні продукти нам тут більше подобаються,
– розповів відвідувач фермерського ринку Сергій.

Фермерські ринки раз на тиждень відкриваються по всій країні. Як у великих містах, як Балтімор, так і маленьких, як Сайксвіль.


Ринок у США

Місцева влада безкоштовно виділяє фермерам торгові місця, дає намети і робить все, щоб і продавцям і відвідувачам на ринку було комфортно. Такі ринки неабияк стимулюють місцевий бізнес, який приносить чималі гроші у бюджет, сплачуючи податки.

Ми сплачуємо податки, як бізнес. По перше податок на прибуток,більшу частину федеральному уряду, штату, а ще графству сплачуємо податок на нерухомість,
– сказав місцевий підприємець Скот.

Частина цих податків залишається у бюджеті міста, і за їх рахунок покращують життя громади. Новим бізнесменам надають пільгове оподаткування, а молоді пропонують відкривати власну справу ледь не після закінчення школи, аби лише залишалась у рідних містачках.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі