Є деякі питання до складу, адже Президент України Володимир Зеленський обіцяв, що у партії не буде людей наближених до олігархів.

Читайте також: Вибори до Верховної Ради: які партії проходять до парламенту

Проте десятий номер у списку зайняв генеральний директор каналу "1+1" Олександр Ткаченко, а власником медіа є Ігор Коломойський.

Він абсолютно лояльний до нього (до Ігоря Коломойського – "24"), ми це знаємо з усіх прослуханих аудіозаписів їхніх розмов у мережі. Мене здивувала ця позиція, бо останнім часом були чутки, що Олександр Ткаченко буде балотуватися у мери Києва. Тоді виникає питання – чому він пішов у першій десятці партії,
– заявила Севгіль Мусаєва.

Проте, як зазначив народний депутат Сергій Лещенко, це ніяк не впливає на його можливе балотування у мери Києва.

"За моєю інформацією, округи в Києві та області погоджував Олександр Ткаченко. І якщо депутати від "Слуги народу" пройдуть в парламент по цим округам, то в гендиректора "1+1" буде своя група у Верховній Раді. Це буде майданчик на виборах мера Києва", – зазначив Лещенко.

Більше про склад партії "Слуга народу" та їхню програму читайте у матеріалі 24 каналу.

слуга народу зеленський вибори
Топ-5 кандидатів у депутати від "Слуги народу"

Коли відбудуться вибори до Ради? 21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про припинення повноважень Верховної Ради. Позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня 2019 року. А вибори мера Києва відбудуться у 2020 році.

Відео повної програми "Що це було" з Сергієм Лещенком та Євгенією Моторевською, в гостях Севгіль Мусаєва: