Таку думку 24 каналу висловив політолог Олександр Леонов.

Читайте також: Російське втручання у вибори: які методи використає Кремль для реваншу?

Експерт зауважує: в 2014 році на дострокових парламентських виборах у проросійських партій, перш за все, у "Партії регіонів" був шок. І частина цих політиків просто не пішла на вибори. Крім того, на момент виборів фактично всю територію Луганської та Донецької областей було захоплено колабораціоністами, і вибори там просто не відбулися.

Зараз чимало екс-регіоналів і проросійських політиків візьмуть участь у виборах. А на підконтрольних нам територіях Донбасу багато хто голосуватиме за проросійські сили. Але п’ята колона не зможе створити свою більшість у Верховній Раді. Партія реваншу є не такою сильною, як колись "Партія регіонів". Саме за рахунок окупованих Росією Криму та Донбасу "Партія регіонів" завжди мала не менше ніж 20% голосів,
– зазначає Олександр Леонов.

Водночас фахівець наголошує: багато що залежить від того, наскільки готові об’єднуватися з проросійськими силами "Радикальна партія", "Батьківщина", інші проекти.

До того ж, за його словами, на проросійському фланзі збільшилася кількість партій: Мураєв вийшов із "За життя" Рабіновича та створив партію "Наші", олігарх Новинський з "Опоблоку" створив "Партію миру".

"А чим їх більше, тим менше шансів, що вони пройдуть до Верховної Ради", – переконує він.

Нагадаємо, чергові вибори Президента України заплановано на 31 березня 2019 року. Восени 2019 року заплановано чергові вибори до Верховної Ради.