Про російську блокаду в Азовському морі та реакцію Заходу на неї

– Європарламент ще раніше схвалив резолюцію щодо Азовського моря, в якій узгодив, що буде призначена уповноважена особа, яка буде займатися цією ситуацією. На українсько-російську екваторію Європа звернула увагу після того, як Росія влаштувала блокаду в Азовському морі. Адже з побудовою Керченського мосту її охорона регулярно безпідставно затримує судна, що йдуть до українських портів.

– Якщо ми ставимо питання "Як далеко готовий піти Захід, щоб захистити наше азовське море", значить ми з вами у великій проблемі. Так, Захід буде обкладати Росію санкціями, але вони завжди дивляться наскільки далеко готові піти ми самі.

Читайте також: Наша проблема в тому, що ми чекаємо захисту від Заходу, а не від своєї армії, – Дейнега

Про втечу та зраду екс-президента Віктора Януковича

Янукович відтягує момент, коли у його обвинувальному вироку поставлять крапку. "В принципі, приємно, що є шанс, що саме на день волонтера, 5 грудня, екс-президент можливо скаже своє останнє слово. Якби на його місці була якась інша людина, то її було б школа, а до Януковича жалості немає. Хочеться, щоб це закінчилося і він отримав свій вирок.

Я не знаю, чому відтягується термін його останнього слова. Можливо, вони просто ще дістають якісь його гроші. Адже в нас бувають такі дива: Генпрокуратура звітує про арешт майна Януковича, а журналісти потім розповідають, що ці гроші було списано.

Про ймовірний вихід України з Інтерполу та його наслідки

– Якщо Україна вийде з Інтерполу, ми втратимо можливість оперативно розшукувати людей за межами нашої країни. Інтерпол дозволяє це робити централізовано, а у випадку виходу з організації нам потрібно буде контактувати індивідуально з кожною державною. Як приймаються рішення в НАТО – там не так вже й багато залежить від генсека. У західних країнах намагаються вибудовувати системи, в яких одна людина не зможе багато змінити.

Більше – дивіться у відео.