Першими відзначилися гості із Кореї. Чи, якщо бути точнішими, це "тигри" вразили власні ворота після подання кутового вже на першій хвилині матчу.

Виправляти ситуацію взявся молодий форвард збірної Саудівської Аравії Наіф Хазазі. Спочатку дев'ятий номер "Іттіхаду" зрівняв рахунок ударом головою. А згодом пострілом лівою з 15 метрів вивів "жовто-чорних" уперед, до неймовірної радості місцевих шейхів.

Настрій у вболівальників аравійської команди зіпсувався після перерви. Знову кутовий і знову м'яч у сітці воріт господарів. Відзначився захисник Сон. Після подання від прапорця корейці забили й переможний м'яч. Капітан "Чонбука" Чо головою встановив остаточний рахунок – 2:3. Реванш команда із Саудівської Аравії спробує взяти через тиждень на виїзді.