Сьогодні люди, які підтримують захоплювачів, вимагали передати їм їжу. На вулиці Єревана вийшли сотні вірмен, які почали закидати камінням поліціянтів, які блокують заколотників. У відповідь правоохоронці застосували гумові палиці та димові гранати. Кілька людей отримали поранення.

Вірменський журналіст Арман Сулейманян розповів про перебіг подій на місці.

Все розпочалося з нічого. Сьогодні стало ясно, що вже чотири дні люди, які захопили поліцію, погано їдять, їм не дають їжу. Поліція обманювала весь час, що з їжею проблем немає. Насправді є. Сьогодні громадяни просто намагалися купити їжу і передати їм. Поліція відмовилась. Після цього полетіли пластикові пляшки з обох сторін і світошумові гранати в людей. Поліції вдалося на деякий час розігнати демонстрантів, але люди збудували барикаду буквально в декількох кроках від поліцейського кордону. Барикада побудована зі сміттєвих баків, які при спеці в Єревані дуже сильно смердять.

Ситуацію вдалося врегулювати завдяки опозиційному депутату Ніколу Пашиняну. Він виявив провокаторів, і сказав, що поліція спеціально пішла на цей крок, щоб звинуватити людей в тому, що вони хулігани і відсунути бар’єр якомога далі, щоб зайнятися штурмом. Зараз люди спокійно стоять і не збираються йти.

Власті у Вірменії четвертий день немає. Ніхто не знає де президент, прем’єр і голова поліції. Ніхто не контактує із захопниками чи журналістами.

Читайте також: Єреванський бунт: детально про розвиток подій

Як відомо, вранці 17 липня група озброєних осіб проникла на територію полку патрульно-постової служби поліції у Єревані і захопила заручників. Під час атаки загинув полковник поліції, ще четверо правоохоронців зазнали вогнепальних поранень. До 20 липня вдалося звільнити п'ятьох заручників.