Лень виявився одним із найбільш корисних гравців своєї команди на паркеті. За 32 хвилини українець приніс своїй команді 16 очок (7 з 12 з гри, 2 з 2 зі штрафних, одна невдала спроба з-за дуги). А також зробив 11 підбирань (2 з них у нападі). Загалом його ефективність склала +19. Стільки ж у його партнера Трея Янга, який набрав 35 очок і зробив 11 передач.

Попри те, що "Атланта" перемогла у підсумку з різницею у +22, дещо важко було повірити ще у першому періоді. "Клівленд" захопив ініціативу, зумівши організувати ривок 14:2. Тоді їх перевага над суперниками досягла +15, а на першу перерву команди пішли за рахунку 34:24.

У другому періоді точилася рівна боротьба, і лише в середині "Атланті" вдалося переломити хід поєдинку, згодом вийшовши вперед. За ці 12 хвилин "Хоукс" набрали 40 очок. Ще більше вони наберуть у четвертій чверті. Тож на велику перерву гості пішли, ведучи у рахунку 60:64.

У третій та четвертій чверті "Атланта" лише збільшувала відрив, вигравши кожну з чвертей.

Клівленд – Атланта 111:133 (34:24, 26:40, 26:28, 25:41)