"Маверікс", які раніше декласували найкращу команду двох попередніх сезонів "Лос-Анджелес Лейкерс", у фінальному протистоянні приборкали і головних фаворитів цьогорічного плей-оф з "Маямі". При цьому, зуміли розбити "Хіт" у шостому матчі вирішальної серії, який проводили на виїзді.

Техасці захопили ініціативу у першій же ж чверті, яку виграли з перевагою у 5 пунктів. І хоча Джейм-Вейд-Бош та компанія до двох очок скоротили відставання в наступній 12-хвилинці, у третій чверті на паркеті знову господарював "Даллас".

Саме після великої перерви активізувався лідер гостей. Дірк Новіцкі, за гру закинувши 21 бал та здійснивши 11 підбирань, напрацював на статус MVP фінальної Серії. Разом з тим, не німець став гробарем “Маямі”. 27 пунктів "Хіт" отримали від героя доленосної зустрічі Джейсона Террі.

Врешті-решт, в останній чверті зірковим господарям залишалось відіграти 9 пунктів, натомість "Маверікс" лише зміцнили перевагу. 150:95 і 4:2 у серії! Овації "Далласу".