Як вона сповістила, про це представників державного мовника повідомили правоохоронці.

Читайте також: Дебати Зеленського і Порошенка: онлайн-трансляція

"Мене просять сказати це в ефірі, і я оголошую це для того, щоб той, хто боїться, покинув залу", – заявила Барчук.

За її словами, вищезазначена інформація є пов'язаною із дзвінком на "102", і це міг бути замах на Порошенка.

Зауважимо, чинний президент оголосив, що все ж залишається у студії.

"Я теж залишаюся, Петре Олексійовичу, тому що це моя робота, я – ведуча шоу", – відповіла модератор.

У поліції, зі свого боку, зауважили, на лінію 102 жодні повідомлення щодо можливого теракту на Суспільному до них не надходили. Щоправда, тут сповістили, що вони отримували повідомлення про нібито мінування "Олімпійського" упродовж 19 квітня, коли на стадіоні мали відбутися дебати між Порошенком і Зеленським.

Натомість у Службі безпеки повідомили про анонімний дзвінок щодо нібито мінування Суспільного. За словами речниці СБУ Олени Гітлянської, це було повідомлення від аноніма та воно є аналогічним із заявами про мінування "Олімпійського".

СБУ зафіксувала анонімний дзвінок про нібито мінування Суспільного телебачення. Ми не виключаємо, що він надійшов з території Росії,
– розповіла Гітлянська.

Читайте також: Дебати Зеленського і Порошенка: повне відео

Участь на дебатах на Суспільному брав лише Петро Порошенко, оскільки напередодні Володимир Зеленський відмовився це робити. Через те, що до цього кандидати у президенти проводили дискусію на "Олімпійському", то ЦВК постановило перенести дебати на Суспільному на 1 годину вперед – з 20:00 до 21:00.

Відповідно до закону, гроші на дебати на Суспільному йдуть з державного бюджету. Захід має відбутися в останню п’ятницю перед голосуванням за нового президента. Водночас вони мають тривати у прямому ефірі не менше, аніж 60 хвилин і їх проводять у студії (кімнаті) національного мовника, яким є Суспільне. За відмову від участі у них обидвом кандидатам нічого не загрожує.

Що відомо про президентські вибори 2019 року? Оскільки кожен із кандидатів не подолав бар’єр у 50% за підсумками голосування 31 березня, було оголошено другий тур. Його призначили на 21 квітня. До другого туру вийшли перші два місця, які посіли чинний президент Петро Порошенко (15,95%) і шоумен Володимир Зеленський (30,24%).

Остаточні результати другого туру ЦВК має оголосити до 1 травня. А 3 червня має відбутися інавгурація новобраного голови держави. Цього разу президента в Україні обирають всьоме. Відповідно до Конституції, пробуде новоспечений гарант на цій посаді щонайменше 5 років.